Luff
Yeni Üye Girişi

Facebook ile de üye olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1 Müslin nedir?

Müslin, seyrek dokunan hafif bir pamuklu kumaş cinsidir. Yüzlerce yıldır dünyanın her yerindeki anneler tarafından bebeklerin kundaklanması ve türlü ihtiyaç için bebek bakımında kullanılmaktadır. 

2 Luff müslinler nasıl üretiliyor?

Yumuşacık müslinlerimizi 100% pamuktan tamamen Türkiye’de, bebek ve çocuk tekstili konusunda 20 yıllık bilgi birikimine sahip iş ortağımızla beraber uluslararası sertifikasyon ve kalite standartlarına uygun şekilde üretiyoruz.

 

3 Kalite standardı nedir?

Tekstilde en yaygın kullanılan kalite standardı, OEKO TEX Standart 100’dür. Bu standart, insan ekolojisi açısından şüpheli zararlı maddelerin analizlerini içermekte ve sınır değerler öngörmektedir. Bir tekstil ürününün, standartta belirtilen şartları yerine getirmesi durumunda başvuru sahibine “Confindence in textiles passed for harmful substances according to Eko-tex standart 100” (Tekstillerde Güven Öko-tex 100 Standardına göre zararlı madde içermez) yazısı bulunan etiketi kullanma hakkı verilmektedir. Eko-Teks etiketi uluslararası güvenilirliği ifade eden bir ekolojik kalite markasıdır.

4 Luff müslinlere güvenebilir miyim?

Tabii ki. Luff müslinlerde sağlığa zarar verecek herhangi bir kimyasal bulunmadığına dair üretici iş ortağımızın OEKO Tex Standart 100 sertifikasyonunu aşağıda görebilirsiniz.

 

5 Ürünleri nasıl yıkamalıyım?

Ürünlerimiz 40 derece sıcaklığa kadar makinada yıkanabilmektedir. 

6 Ürünleri ütülemeli miyim?

Müslin, seyrek dokunan yapısı gereği doğal görünümlü bir kumaştır. Yıkama sonrası bu doğal görüntüyü kaybetmemesi için ütü yapılmasını önermiyoruz. 

7 Kargo ücreti ne kadar?

Tüm Türkiye için kargo ücreti standart olarak 10 TL’dir. Bu miktar, 250 liradan az alışverişlerinizde sepetinize yansır. 250 lira ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 

8 Siparişim ne zaman elime ulaşır?

İç günleri içerisinde verdiğiniz siparişler 24 saat içerisinde özenle paketlenerek kargoya teslim edilir. Saat 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişler için aynı gün kargodan faydalanabilirsiniz. Kargo şirketinden kaynaklı bir gecikme olmaması durumunda, siparişiniz 2-4 iş günü içerisinde elinize ulaşır. 

9 Ödemeyi nasıl yapacağım?

Web sitesi üzerinden kredi kartınız ile ödeme yapabildiğiniz gibi, havale/eft ödeme yöntemlerinden birini de seçerek ödeme yapabilirsiniz. Farklı bankaların kredi kartlarına uygulanan taksit imkanları, ödeme adımında belirtilmektedir. Kredi kartıyla yapacağınız taksitli işlemlerde vade farkı sepetinize yansır. 

10 Ödeme yöntemleriniz güvenli mi?

Sitemiz SSL (Güvenli giriş katmanı) ile korunmaktadır. SSL, vermiş olduğunuz kart bilgilerinin bankaya şifrelenerek aktarımını sağlamaktadır yani kart bilgilerinizi kimse göremez, veritabanımızda kesinlikle kayıtlı tutulamaz. Online ödemelerde ek olarak 3D Secure kullanıyoruz. Ödemeler SMS doğrulamasıyla, cep telefonunuza gelen şifreyi ödeme adımında belirli yere girip onaylamanızın ardından güvenlik içinde gerçekleşmektedir. 

11 Ürünü değiştirebilir miyim? İade edebilir miyim?

Satın aldığınız ürünü yedi (7) gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. İade ve değişim şartlarıyla ilgili detaylı bilgiye “İade ve Değişim Şartları” linkinden ulaşabilirsiniz. 

12 Ürünüm kutuyla gönderilir mi?

100 TL üzeri siparişlerinizi özel Luff kutusuyla gönderiyoruz. İndirimsiz satış dönemlerinde, kargo hariç toplam ürün bedellerinin 100 TL'yi geçtiği durumlarda ürünleriniz özel Luff kutusuna konarak paketlenir ve gönderimi sağlanır. İndirim dönemlerinde, satın aldığınız ürünlerin toplam tutarının 150 TL'yi geçmesi durumunda ürünleriniz özel Luff kutusuyla gönderilmektedir.  

150 tl Üzerİ SİPARİŞLERDE
ÖZEL KUTU İLE TESLİMAT
250 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE
KARGO BEDAVA
KARGO BEDELİ
12 TL
KAPIDA ÖDEME
5 TL
256 BIT GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
BİZİ TAKİP EDİN

Luff © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır